FutureStarr

Çeviri:

Çeviri:

Çeviri

Çeviri is the perfect tool for organizations, businesses, schools, and organizations that need to capture the attention of their target markets. With our platform, we translate your content into 12 different languages, based on your chosen market. No need to be a bilingual marketer! It's done automatically. Our process is highly scalable and frictionless, adapting to your ever-changing needs.

VE

Neyse ki artık, daha sınırlı bir dil algısını, yalnızca ilk anlam tercümesini gerçekleÅŸtiren kelime robotlarını ve sizi yanlış aktaracak onlarca cümleyi kabul etmek zorunda deÄŸilsiniz! Bizler, turkceingilizce.gen.tr ailesi olarak sizin için doÄŸruluk payı oldukça yüksek olan bu Türkçeyi Ä°ngilizceye çeviri robotunu ürettik! KurduÄŸunuz ya da okuduÄŸunuz Türkçe cümlelerin birebir aktarımını deÄŸil, ‘’dildeki gerçek karşılığı’’ ile tercümesini gerçekleÅŸtiren robotumuz, okuduÄŸunuzun bir tercüme olduÄŸunu size unutturacak. Turizm odaklı iÅŸ fırsatlarının deÄŸerlendirilmesi ya da gündelik yaÅŸamda turizm odaklı diyalogların gerçekleÅŸtirilmesi için gündelik hayatın teklifsiz konuÅŸma stili konusunda bütüncül bir dil yapısına sahip olan bir robot kullanmanız gerekir. Türkçe Ä°ngilizce cümle çeviri robotumuz sadece formal ve standart cümle kurallarına sahip olan metinlerin deÄŸil, teklifsiz yaÅŸamın devrik ve organik cümlelerinin de en iyi aktarımını yapar.Kendinizi tek dilli kaynaklar ile sınırlamak zorunda hissetmeyin! Güçlü bir Türkçeyi Ä°ngilizceye çevirme robotu kullanmak, dünyada yayınlanan çok daha fazla kaynaktan doÄŸrudan yararlanmanızı saÄŸlayacak. Sınırlar yok, ‘’fakat’’ yok! Daha geniÅŸ bir bilgi havuzunda daha fazlasına eriÅŸme fırsatınız ve güçlü iletiÅŸim beceriniz var. Ä°ÅŸte bizler Türkçe Ä°ngilizce ve Ä°ngilizce Türkçe çeviri robotumuzu tam olarak bunun için geliÅŸtirdik! (Source:turkceingilizce.gen.tr))

Akademik hayatta, iÅŸ hayatında ve gündelik metin okuma pratiklerinizde yabancı dildeki içerikleri en hızlı ve en doÄŸru ÅŸekilde anlamanızı saÄŸlamak için her geçen gün daha çok çalışıyoruz! Web sitemizde sunduÄŸumuz Türkçe Ä°ngilizce hemen çevir robotu, Ä°ngilizce dilindeki kelimelerin yalın anlamlarından daha fazlasını bilir! Bu sayede bir metnin Türkçe Ä°ngilizce çevirisini yapmak artık hem daha keyifli hem de daha kolay. Dili bir bütün yapan ÅŸey öncelikle onu var eden bireylerin yaÅŸam tarzı, onun var olduÄŸu coÄŸrafyanın yapısıdır. O halde bütün bu faktörleri hesaba katarak cümle çeviri algoritmalarının zengin ve esnek bir sisteme sahip olacak ÅŸekilde dizayn edilmesi gerekir ki bu Translatedict ile mümkün hale gelmiÅŸtir. (Source: turkceingilizce.gen.tr)

 

Related Articles